kaniyasor

kaniyasor.WordPress.com

AYDINLIK 14 ASIRLIK KARANLIĞI YIRTACAKTIR

Posted by kaniyasor 18 Kasım 2016

k.y.Kani Yado – 18.11.2016:

Demokratik uygar batılıların nefretlerini yüzlerinde görmek zor ama RETÖ destekli IŞİD terörüne atacağı tokat çok sert olacak. Biz Müslüman ülkelerde yaşayanlar olarak din istismarına saplanıp kalan Müslümanlara tahammül edemiyoruz, hür dünya ülkeleri nasıl tahammül edebilirler?

Almanya’da şehir ve kasabaların Müslüman mahallelerinde camiler ve sair cemiyetlerin dışında gericiliğin karargahlarına çevrilen eğitim evlerinde ve derneklerde nefret, din ve din siyaseti eğitimleri alıyorlar.

Dinî tabuları korkuluk olarak geri insanların yüreğine koyan, ilginç rütbelerle anılan  karanlık ablalar, abiler, hacı analar, hacı babalar vardır! Bunlar nasıl yetişiyorlar ve nasıl yetiştiriyorlar?

Bir evde kadın ana doğallığından çıkıp gericilik karanlığına girmişse o ailenin nesli 14 asır insanlaşamaz. Çünkü her kes çocukluğunda şekillenir.

Ak Parti iktidarının gerici kadroları tarafından yönlendirilenler ve DAEŞ gibi çöl zebanilerinin eğitimini alanların akıbeti nasıl olabilir?

Her kes ailesini fanatik Alici Şiî ve fanatik Muaviyeci Sünnî fanatiklerden korumalıdır.

Kim hangi dinden, mezhepten veya meşrepten olursa olsun, çağımızın insanlık erdemleriyle yaşamasını öğrenmelidir.

Din istismarı aracılığıyla ve belli siyasal amaçlarla insanları gerici yaşam biçiminin nazariyeleriyle çirkinleştirilenlerden insani erdemler beklemek mümkün değildir!

Hurafe karanlığının öncü din fanatiklerinin  tabulaştırılan resimlerini insanların kafasına kurtarıcı olarak gösterilmesinin de bir bedeli olacağını unutmamak gerekir.

Ehli Sünnet ve ehli Şia cemaatleri şeklinde örgütlenen din ve siyaset istismarcılarına karşı mücadelede bilim rehberdir.

İnsanı, yerlerin ve göklerin yaratıcısı Rabbimize götüren tek yol bilim yoludur. Okuma yazma bile bilmeyen çöl barbar cahiliye aktörlerini ilahlaştıranların toplumun akli melekelerini felç ettiğini düşünmemek mümkün değildir.

İslam’ın Alici ve Muaviyeci kurumları karanlığın yuvaları haline gelmiştir diyebiliriz.

Çöl karanlığının şeriatçı fanatikleri hangi evi kendine benzetip karanlığa mahkûm ederse o ailenin nesilleri 14 asır insanlıktan uzak kalır. Geçmişte Hıristiyan şeriatı da Hıristiyan Avrupa’yı Hıristiyan şeriatına mahkum ederek milyonlarca insanın ölümüne neden oldu.

Şimdi aynı felaket Müslümanların başındadır. Cennette arsa  satmaya kadar din istismarını ileri götüren Hıristiyan Katolik şeriatçı din adamlarının din istismarı toplumu ne hale getirdiğini gördük.

Bu tarihi istismarda utancını gizlemeyen Vatikan insanlıktan özür dileyerek zan altında kalmaktan kurtuldu.

Alici ve Muaviyeci Şeriatçı fanatikler İslam coğrafyasını kan gölüne çevirdiler. Bu felaketten asgari kayıpla çıkmak için her kesin müspet adım atması gerekir.

Din istismarıyla insanları karanlığa mahkûm eden İslam din adamlarının adına kim insanlıktan özür dileyecek?

Alici Şiî gericiliği ve Muaviyeci Sünnî gericiliğinin çeşitli kurumsal isimlerle siyasal ortamda hala etkin değil mi?

Çöl köleci toplum karanlık dinsel gericiliğin hala toplumsal kirlenmede temel faktör olduğunu gösteriyor. Tarih onların şeriatçı Alisini ve şeriatçı Muaviyesini teşhir ettiği zaman birçok karanlık yüzler utancından yerin dibine gireceklerdir.

Bu karanlıkta Aleviler de Mekkeli Ali üzerinden Şiîleşirilip çöl Mekke karanlığına yönlendiriliyor.

Alici ve  12 İmamcılar İran’da İslam Şeriat usulüne göre karanlıkları hayata egemen kılıyorlar! Kerbela mağduriyeti oyunlarıyla insanların kafasını yıkıyorlar.

Gerici zihniyet arttıkça her kes insanlık erdemlerini kaybettiğinde kimsesizlik ortamında eleştireceğimiz kimse kalmaz.

Erdemli kalmak isteyenler bu coğrafyayı ya terk eder ya da doğru mücadele yöntemi üzerinde düşünür. Erdemli kalmak isteyenlerin işi çok zor!

Türkiye şimdi DAEŞ denen şeriat ordusunun öncülüğüne koşturuldu. IŞİD tüm gerici ülkeler tarafından silahlandırılmış çöl barbarlık ordusudur. IŞİD düşerse Türkiye düşer, Türkiye düşerse tüm Alici ve Yezitçi gericiler düşer.

Dünya faşizminin başını çeken Almanya hür dünya tarafından yenilgiye uğratıldığında CHP dahil tüm faşist partiler ve faşist devletler yenilgi almıştı.

Yenilgiden sonra 1948 ‘de insan hakları evrensel beyannamesi yayınlandı. Şimdi tarih kendini tekrarlıyor!

Türkiye’nin organizatörlüğünde DAEŞ olarak ordulaşan çöl faşizmi dünyanın başına bela oldu. DAEŞ ile Kürdistan’ın devletleşmesini engellediklerinde bölgede şeriata dayalı İslam hilafetini ilan edeceklerdi. Halife Fethullah Gülen olacaktı.

RETÖ lideri terörist Recep Tayyip, Ergenekon’un eski kadrolarıyla anlaşınca FETÖ lideri Fetullah Gülen hem Ergenekon’dan ve hem de Ak Parti’den tasfiye edildi ve DAEŞ organizatörü Recep Tayyip halife adayı olarak tescil edildi ama IŞİD hür dünyaya karşı yenilgi alacağı için halifelik Recep’in kursağında kalacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: