kaniyasor

kaniyasor.WordPress.com

FETÖ Lideri Repçi Fetullah ve RETÖ Lideri Cepçi Recep

Posted by kaniyasor 16 Mart 2018

k.y.Kani Yado – 16.03.2018

1913 yılında İttihat ve Terakki kuduruk aklının Osmanlı Hükümetine karşı gerçekleştirdiği darbe geleneğinde terörist devlet becerileriyle yaratılan danışıklı terör hareketlerinin vasisi olduğu dünya insanlığının malumudur artık.

TC devletinin zirvesine tırmanarak tepedeki kavganın ateşlenmesine ve her önüne geleni teröristlikle suçlayan TC’nin mide bulandırıcı aşamasını  görüyoruz!

TC’de her şeyin uyduruk olduğunu çeşitli olaylarda göryoruz. TC düşmanı kendi çamurundan yaratır, bu çamurdan düşmanı kendine karşı danışıklı olarak savaştırır.

Bu savaşta TC cepçileri muzaffer olur, ölenlere niyazi kalanlara gazi denir.

12 Eylülcü Düdükçü Kenan Evren’in taşeronu FETÖ’nün yetiştirdiği RETÖ lideri cepçi  Recep  Silivri ve diğer cezaevlerinde yatan ve yargılanan tüm askeri ve sivil çamur generallerle “Barış ve Çözüm Süreci Faaliyeti” ismi altında bire bir görüşüldü.

Onlardan destek sözü alındı ve onların işledikler suçları kamu görevi hanesine yazıldı. Çamurdan yaratılan Doğu Perinçek de çok çamurlu kamu işleri yaptı ama her nedense Tcnin çamurlu sahalarında fotoğrafları görünmüyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin icazeti ve koruması altında Türkiyenin  şehir ve kasaba tuvaletlerinin idare-i maslahatlarını bile egemenliğine alan TC’nin derin teşkilatı olan FETÖ (Fethullah Terör Örgütü) cemaati ve  RETÖ (Recep Terör Örgütü) isimleriyle ikiye bölündü.

Koyunlardan ve keçilerden oluşan Türk Toplumu din üzerinden Türk-İslam ideolojisi denen rezil zehirle insanlıktan çıkarmayı aöaçlayan amaçlayan bu derin teşkilat bölünmüş haliyle toplumu sürüleştirdi!

Türkiye, Kürdlere karşı IŞİD’i finanse edip silahlandırdığı halde

amacına varamadığı bir süreçte FETÖ ve RETÖ’den oluşan Cemaatte bölünme başladı.

TC derinliği FETÖ’ye karşı RETÖ olarak şekillenmesi kaçınılmaz olmuştu. Artık bu ucube iki başlı taşeron oluşum iki başlı olarak gerilimli bir ortam yaratmaktan kaçınmayacaktır.

Kenan Evren’in kucağında dolarla ısınarak dünya sektörü haline gelen FETÖ lideri Fetullah Gülen kollarını açıp öğrencisi Recep’e beddua etmekle yetinmiyor, kendi unsurlarını harekete geçirmeyi bir zorunluluk olarak görüyor.

Kenan Evren’den teslim aldığı dolarlar suyunu çekerse Hoca’ın balonu da söner!

Darbe teşebbüsü bu gerilimli ortamda gerçekleşti. Ömrünü doldurmuş Kemalist TC nazist devleti Fetullah  Gülen’i şişirip gerici halkın gözünde bir evliya mertebesine getirip toplumu tek adam üzerinden kontrol edilebilir duruma getirmeyi amaçlamıştı.

Şimdi TC bu amacına Recep ile kavuşmaya çalışıyor!

Bu gerici taşeron örgütün yarattığı sürü AKP ismiyle iktidarlaşmasıyla çıkar çatışmaları boyutlanmaya başladı.

RETÖ lideri diktatör Recep Paşa gerici Türk toplumunun tam desteğini sağlamak için Kürd düşmanlığını boyutlandırması gerekiyordu ve Kürdler buna kolaylık sağlıyordu!

Koyun sürüsü haline getirilmiş Anadolu halklarından Türk kimliği yaratmak ve onlardan destek almak için Kürdlerin katliamdan geçirilmesi gerekiyordu.

TC Kürd şehir ve kasabalarında Hendek savaşlarını bu amaçla başlatmıştı. Kürdlerın canı acıdıkça gerici Türklerin sevinçleri doruğa çıkıyordu!

Kürdler öldürülüp hendeklere gömüldükçe Türkler AKP iktidarını ve  özel birliklerini kurup tekbirli ordusunu oluşturan RETÖ’nü alkışlıyor, RETÖ lideri cepçi diktatör Recep Tayip Erdoğan’ın sesi yükseliyordu.

İşte size tek devlet, tek bayrak, tek millet, tek illet!

Cepçi Recep TSK vesayet hükümetleri gibi Türk koyunlarının desteğini kaybettiğinde Kürdleri karşısına alıp sürüleştirilmiş Türk toplumundan puan toplayarak CHP destekli AK Parti diktatörlüğünü garantiye alıyor!

İdeolojik kaynağını çöl vahşeti ile Orta Asya talancılığı bileşkesinde oluşturan Türk-İslam ucubeliğinin ürünü olan Türk toplumu bu koşullarda adım adım dinciliğin, cinciliğin koyu yeşil rengine döndüğünü görüyoruz!

Fethullah Gülen’in din istismarcılığı kudretiyle manevi dünyaları çöplüğe dönen toplum Kemalizm’in enkazı üzerinde dincisiyle cincisiyle, mahalle üfürükçüsüyle iktidarlaştı.

Aslında hem FETÖ çetesi hem de bu karanlıkta ortaya çıkıp şekillenen rant kaynaklarını ele geçiren RETÖ çetesi kendi merkezleri olan nurlu cemaatlerin insan beynine suikast düzenleyen gerici bir eğitim sisteminde ortaya çıktılar.

Şimdi birbirilerine benzeyen karşıt iki düşman oldular. Düdük generallerin 12 Eylül darbesinden günümüze kadar bunların neler yaptığını izleyenlerdeniz.

Rabbimiz dünya insanlığını kuduruk akıl taşıyan bu gerici muhterislerden korusun.

Türkiye Cumhuriyeti devleti, 1913 yılında talancı Osmanlı şeriat hükümetini bir darbe ile ele geçiren ve daha sonra bu rezil temel üzerinde cumhuriyet ilan eden İttihat ve Terakki Fırkasının kurduğu CHP merkezli bir devlettir.

Bu devletin biçimlendirdiği toplumun zihniyeti çöl karanlığı ile Orta Asya barbarlığı bileşkesinde ortaya çıkmıştır.

Anadolu’nun yerli halklarının kanı üzerinde yaşam kuran Türkiye’nin sağı, solu, ortası, kenarı, dincisi-cincisi birbirinin benzerleridirler.

Darbe teşebbüsü ve darbe karşıtları barbarların Anadolu yerlilerinden gasp edilen ganimetler üzerinde tepişmekten  başka bir şey değildir.

CHP’in arpalığında dallanıp budaklanan, MHP, FETÖ ve RETÖ olarak bölünen Türk toplumu Türk Turan emeli taşıyan derin devlet çizgisindedir.

TC devletinin bu derin teşkilatı değişen dengelerden dolayı parçalandı. Bu parçalar hesaplaşıyorlar şimdi.

Derin devlet, Kürd ve Türk siyasi aktörlerle siyasette yeni bir derinlik yarattı ve cepçi Recepçi çete, Fetullahçı çete karşısında güçlendi. Her iki çete de işgalden, talanlardan, yalanlardan yana Misak-i Millicidirler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: